Usługi

ZUPBADURA oferuje kompleksową realizację projektu.

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na kompleksowe wykonanie każdego zlecenia wraz z montażem instalacji hydraulicznej, elektrycznej oraz systemów sterowania.

Spawanie

Spawanie jest jednym z najważniejszych procesów w naszej firmie. Nad prawidłowym procesem nadzór sprawuje personel posiadający certyfikaty IWE, EWE, IWT oraz IWI. Wszyscy spawacze posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Procesy spawalnicze przeprowadzamy zgodnie z procedurami WPQR.

Malowanie

Wykonujemy malowanie metodą natrysku powietrznego i hydrodynamicznego. Oferujemy także  śrutowanie powierzchni stali wg norm ISO-8501-1 1988. Wykonujemy testy zapylenia powierzchni, testy na zaolejenie powierzchni oraz na zasolenie zgodnie z systemem NORSOK M501 oraz FROSIO III. Przeprowadzamy badania jakości powłoki malarskiej (grubości, testy Pull Off i inne). Dysponujemy:

 

Hydraulika

Oferujemy kompleksową usługę wykonania i montażu instalacji hydraulicznej. Od wielu lat współpracujemy z firmą ND-SERVICE bazując na ich wiedzy, uprawnieniach i doświadczeniu. W tym zakresie oferujemy:

Elektryka

Oferujemy kompleksową usługę wykonania i montażu instalacji elektrycznej, w tym:

 

Testy

Wykonane urządzenia dźwigowe kontrolujemy i sprawdzamy w naszym centrum testowym, które składa się z pięciu stanowisk o nośności od 250 Tm do 2400 Tm i napięciu do 690V. Dysponujemy dodatkowym wyposażeniem: kontenerem dla obsługi, ciężarami do 160T, ramami testowymi, szeklami itp. Dla innych urządzeń, indywidualnie projektujemy i wykonujemy stanowiska testowe. Przeprowadzamy:

Jakość

Najwyższa jakość wytwarzanych w ZUPBADURA GROUP urządzeń jest dla nas priorytetem, dlatego każdy etap produkcji realizujemy ze starannością. Mamy pewność, że klient otrzymuje od nas produkt spełniający jego wszystkie wymagania, a wykonane w ZUPBADURA GROUP maszyny są bezpieczne w użytkowaniu i wydajne w eksploatacji.